Findeks Kredi Notu Sorgulama Kredi Notum Kaçtır


BANKA KREDİ NOTU KAÇ OLMALI FİNDEKS HESAPLAMA FİNDEX KREDİ NOTU ÖĞRENME SORGULAMA – Bankalardan kredi çekeceğinizde bankanızın size yaklaşımı kredi notunuza göre oluyor. Peki kredi notu nasıl düşük nasıl yüksek Findeks kredi notu puanı kaç olmalı Nasıl hesaplanır gibi sorularınızda bu haber.sgk.net özel yazısından cevaplar bulabileceksiniz !

FİNDEX – FİNDEKS KREDİ NOTU TC İLE SORGULAMA İŞLEMLERİ NASIL YAPILIYOR ?

Kredi ortalamanızın ne şekilde olduğunu bildiren bir uygulama bu, öncelikle Tc kimlik bilgileriniz ile sorgulama yapabilmeniz için BURAYI TIKLAYIN açılacak olan sayfada aşağıdan sizlere sunmuş olduğumuz resimde görünen sitenin orta sağa yakın kısmından TC KİMLİK BİLGİLERİNİZİ giriyorsunuz.

Sorgula butonuna basıyorsunuz. Sorgula butonuna bastıktan sonra sayfada hiç bir şekilde işlem yapamayan ve ” Ee sorgulamıyor ” diyenler lütfen sitenin üst tarafındaki popup engelleyiciyi devre dışı bırakın yani başka bir deyişle findeks.com sitesine izin verin. daha sonra sorgulama yaptığınızda tc kimlik bilgilerinizi girdikten sonra size Kimlik Bilgileri sayfası açılacaktır.

Buradaki sayfadan kendi  bilgilerinizi yazarak sorgulama işlemini tamamlayabilirsiniz. Kimlik bilgilerinizi doldurduktan sonra sorgula yazmadan önce lütfen bilgilerinizi iyice kontrol ediniz. Sayfanın en altında bulunan sizin daha önce kullanmadığınız ama sistem tarafından bilinen cep telefonlarından kullandığınızı seçerek işleminizi tamamlayınız. Cep telefonunuza gelecek olan tek kullanımlık şifreyi girdikten sonra sistem otomatik olarak sizlere kredi ortalamanızı söyleyecektir. Konu ile alakalı sorun ya da yapamayanlar lütfen görüş ve sıkıntılarınızı, bu konumuzun altından bizlere bildirin.

TC KREDİ NOTU SORGULAMA TIKLAYINIZ

One Response “Findeks Kredi Notu Sorgulama Kredi Notum Kaçtır”

  1. 9 Ocak 2017, 00:09

    48 ay vadeli kredi borçlarımı tek cati altına toplamak istiyom

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu Kategorideki Diğer Konular - Banka Kredi

Kimdir Admin

" Tc İle " kelimesi ile sitesini açmış ve insanlara olabildiğince özgün ve resimli anlatarak konular sunan, doğru şekilde sorgulamaların nasıl yapılacağını anlatmayı sizlere ilke edinen. Çarpmada etkisiz, toplamada yutan eleman :)