Bağkur hizmet dökümü Kaç gün bağkurum olmuş ?


Tc kimlik no ile bağkur hizmet dökümü sorgulama işlemleri Biliyorsunuz artık Bağ-Kur ile Sgk birleştirildi. Hizmetler tek yerden de görüntülenebiliyor. Ama hale hazırda, adına işyeri olanlar Bağ-Kur’lu, bir yerde çalışanlar ise sigortalı oluyorlar. Kanundaki bir açıktan da bahsetmek istiyorum sizlere bu konuya istinaden. Adıma işyeri arsa nasıl sigortalı olurum diyorsanız, bir işyerinde yada kendi işyerinizde sigortalı olarak görünebiliyorsunuz. Ayrıntıları muhasebecilerden alabilirsiniz. Gelelim asıl konumuza…

Bağkurda olan hizmet prim gün sayısını öğrenmek istiyor iseniz. Tc kimlik numaralarınızla birlikte SGK sitesi üzerinden bunu yapabiliyorsunuz. Hemen aşağıdaki linke giriyorsunuz ve gerekli bilgileri doldurup sorgula diyorsunuz. Girdikten sonra HİZMET BİLGİSİ 4-B ye basmanız yeterli

BAĞKUR HİZMET DÖKÜMÜ PRİM GÜN SORGULAMA>>>TIKLAYINIZ

İncelediğiniz haber haricinde çalıştığınız iş yerleri tarafından sigorta hizmet ssk güntoplamlarınızı sorgulamak istiyorsanız Tc ile ssk sorgulama konumuza bakabilirsiniz.

Bu tür işlemlerin tamamı artık oturmuş ve milyonlarca vatandaşımızın kullandığı EDEVLET kapısı uygulaması  E-Devlet sisteme giriş kapısı üzerinden takip edilmektedir.

Sizlere verilen Tc kimlik bilgileriniz ve numaralarınızla ilgili her türlü sorgulamayı tc ile sorgulama  sitemiz üzerinden bulabilirsiniz. Lütfen sitemizi bu tür sorgulamaları yapmak isteyen tüm arnkadaşlarınıza tavsiye ediniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu Kategorideki Diğer Konular - BAĞ-KUR SORGULAMALARI

Kimdir Admin

" Tc İle " kelimesi ile sitesini açmış ve insanlara olabildiğince özgün ve resimli anlatarak konular sunan, doğru şekilde sorgulamaların nasıl yapılacağını anlatmayı sizlere ilke edinen. Çarpmada etkisiz, toplamada yutan eleman :)