Bağkur Borç Sorgulama – Bağkura ne kadar borcum olmuş


TC ile Bağkur Borç sorgulama işlemleri hangi linkten nasıl online şekilde yapılmaktadır ? Yasal süreç içerisinde işyeri çalışkıran kişiler artık eskisi gibi Bağ-Kur’lu olmak zorunda değiller. Değişen yasalara göre; hiç bir şekilde eksik gün olmadan ssk yatırdığınızda adınıza işyeri de bulunabilir bağkur yerine sigortalı olabilirsiniz. Sizlere bu bilgiyi vererek Bağ-kurlu olan kişilerin nasıl borç sorgulaması yaptığını detaylı olarak anlatalım. Öncelikle Bağ-kur borç sorgulama işlemlerini yapabilmek için ” E devlet şifresi ” ‘ne ihtiyaç duyuyoruz.

E Devlet şifresini nasıl alırım diyenler için postane yolu görünüyor. zira Tc kimlik numaralarınızın yazılı olduğu kimliklerinizle Postanelere giderek e devlet şifresini alabiliyorsunuz. Yok benim e devlet şifrem yanımda nasıl sorgulama yapabilirim diyorsanız hemen anlatalım. Bağkur Borç sorgulama yani 4B borç durumu için öncelikle hemen aşağıdaki linke tıklayınız. BAĞKUR BORÇ SORGULAMA >>> TIKLAYINIZ Bağkur Borç Sorgulama

Bağkur Borç Sorgulama ( görsel e-sorgulama.net sitesinden alınmıştır )[/caption] E-Devlet şifresi ile kimliğimi şimdi doğrula bağlantısına tıklamanız ve site postane tarafından verilen şifrenizi girerek bağkur borç sorgulama paneline girmelisiniz. bu bölümden istediğiniz şekilde tescil durumunuzu son basamak tarihi ceza başlangıç fazla ödeme ve prim porç ay sayısına kadar her türlü işlemleri görmeniz mümkün. Yapamayan kişiler, konu altına yazdığınız taktirde sizlere ( sorununuzu iletiniz ) yardımcı olacaığız. Sevgiler TCİLESORGULAMA.COM   Bagkur borc sorgulama ıslemlerınızı bagkur gun sayınızı 11870 ten ogrenebılırsınız

İncelediğiniz haber haricinde çalıştığınız iş yerleri tarafından sigorta hizmet ssk gün toplamlarınızı sorgulamak istiyorsanız Tc ile ssk sorgulama konumuza bakabilirsiniz.

Bu tür işlemlerin tamamı artık oturmuş ve milyonlarca vatandaşımızın kullandığı EDEVLET kapısı uygulaması  E-Devlet sisteme giriş kapısı üzerinden takip edilmektedir.

Sizlere verilen Tc kimlik bilgileriniz ve numaralarınızla ilgili her türlü sorgulamayı tc ile sorgulama  sitemiz üzerinden bulabilirsiniz. Lütfen sitemizi bu tür sorgulamaları yapmak isteyen tüm arnkadaşlarınıza tavsiye ediniz.

One Response “Bağkur Borç Sorgulama – Bağkura ne kadar borcum olmuş”

  1. necip aytemur
    30 Kasım 2016, 08:37

    borcumun tamamini ogrenmek istiyorum bagkur NO=0277595930 ben yurt disindayim bilgi verirseniz sevinirim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu Kategorideki Diğer Konular - BAĞ-KUR SORGULAMALARI

Kimdir Admin

" Tc İle " kelimesi ile sitesini açmış ve insanlara olabildiğince özgün ve resimli anlatarak konular sunan, doğru şekilde sorgulamaların nasıl yapılacağını anlatmayı sizlere ilke edinen. Çarpmada etkisiz, toplamada yutan eleman :)