Bağ Kur cari dönem borcu ne demek ( Sorgulama öğrenme )


Bağ-Kur cari dönem borcu sorgulama öğrenme ve Bağ-Kur cari dönem borcu ne demektir ?

 

Bağ-kur cari dönem d6emek içinde bulunduğunuz ay anlamına geliyor. Yani içinde bulunduğunuz yadan prim borcunuz ne ise onu sorgulayabiliyorsunuz. Daha önceden sizlere yine siteniz tcilesorgulama.com üzerinden BAĞ-KUR prim borcu nasıl sorgulanır, detaylı olarak anlatmıştık. O konumuzda yazdıklarımızı sizlere buradan aktarıyoruz.

Hemen aşağıda bulunan işlemler ile dilerseniz bağ-kur cari dönem dilerseniz de bağ-kur geçmiş dönem borçlarını sicil numaralarınızı girerek anlık olarak devlet sitesi üzerinden sorgulayabilirsiniz. Tüm detayları aşağıda anlatıyoruz. Tc kimlik numaraları ile nasıl bağ-kur borç sorgulaması yapılıyor ?

Bağ-kur borcumu nereden nasıl öğrenebilirim hakkında sizleri aydınlatmaya ve bilgiler sunmaya gayret göstereceğiz. Adına bir işyeri bulunan kişilerin kayıtlı olduğu BAĞ-KUR Kurumu bildiğiniz üzere SGK ile birleştirilmiş durumda artık… Teknoloji o kadar gelişti ve vatandaşın karşısına hizmet olarak özellikle büyük kurumlar tarafından sunulmaya başlandı.

Şimdi aşağıdan sizlere nasıl bağkur borç sorgulama işlemi yapabileceğinizi detaylı ve görsel resimler ile anlatacağız. Öncelikle BAĞ-KUR Ve ya diğer sosyal güvenlik kurumu SGK ve diğer borç sorgulamaları için aşağıdaki adrese giriş yapıyorsunuz.

BAĞ-KUR SGK BORÇ SORGULAMA>>> TIKLAYINIZ

Yukarıdaki bağlantıya tıkladıktan sonra sırası ile Sorgü Türü bölümünden aşağıdaki resimden de görüldüğü üzere 4 B SİGORTALI ÖDEMELERİ BÖLÜMÜNÜ daha sonra hemen altında yer alan Sorgu Tipi bölümünden ise BAĞ-KUR CARİ DÖNEM BAĞ-KUR GEÇMİŞ DÖNEM yada size uygun hangisi ise onu seçiyorsunuz.

bağ-kur borc sorgulama Tabiki buradaki işlemleri tc kimlik numaranızla yapamıyorsunuz değerli tcilesorgulama.com kullanıcıları buradan size daha önce verilmiş olan BAĞ-KUR SİCİL numarası ile gerekli sorgulamayı yapabilirsiniz. Konu hakkında sorunuz ve ya takıldığınız bir yer olursa lütfen çekinmeden konumuz üzerinden yorumlarınız ile birlikte yaşadığınız sorunu ve soracağınız soruyu tarafımıza iletiniz. Saygılar sunuyoruz. TCİLESORGULAMA.COM  

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu Kategorideki Diğer Konular - BAĞ-KUR SORGULAMALARI

Kimdir Admin

" Tc İle " kelimesi ile sitesini açmış ve insanlara olabildiğince özgün ve resimli anlatarak konular sunan, doğru şekilde sorgulamaların nasıl yapılacağını anlatmayı sizlere ilke edinen. Çarpmada etkisiz, toplamada yutan eleman :)