ASKERLİK TECİL SORGULAMA ( ASKERLİK DURUM BELGESİ SORGULAMA )


ASKERLİK TECİL SORGULAMA ( ASKERLİK DURUM BELGESİ SORGULAMA )

Vatani görevini her Türk genci gibi herhangi bir sağlık sorununuz yok ise mutlaka bir gün yapacaksınız. Okula giden ve üniversite okuyan kişiler özellikle askerlik çağlarını tescil ettirerek geçiriyor ve daha sonrasında okul bittikten ya da takıntılı olduktan sonra askere gitmeyi istiyorlar. Tc ile askerlik tecil sorgulama hususunda sizler için bir araştırma yapmaya karar verdik. Bu arada bizler bu konu üzerinden türkiye.gov.tr sitesi üzerinden yapılabilecek ( E devlet şifresiyle yapılabiliyor ancak ) olan ASKERLİK DURUM BELGESİ SORGULAMA hakkında da sizlere detaylı olarak bilgiler sunacağız.

TC KİMLİKLE ONLİNE ASKERLİK TECİL SORGULAMA 

Bununla ilgili Google amca üzerinden çok sayıda arama olduğunu görebiliyorum. İncelediğim tüm siteler özellikle askerlik tecil sorgulama programı diye yazılan hiç bir yazılım ve aparatın kesinlikle sonuç vermediğini, tamamen düzmece olduğunu söylemem gerekiyor. Benim askerlik çağım çoktan geçtiği için ASKERLİK DURUM BELGESİ SORGULAMA linkine giriş yaparak net sonuç ne oluyor açıkcası onuda sorgulayamadım ama sizlerin E DEVLET şifreniz var ise aşağıdaki bağlantıdan yapabileceksiniz.

EDEVLET ŞİFRESİ İLE ASKERLİK DURUM BELGESİ SORGULAMA

Yukarıdaki linke giriş yaparak askerlik durum belgesini ve sonuçlarını alabiliyorsunuz. Bu linkte eğer durum belgesi sorgulamanız sonucunda net olarak tescil tarihinizle ilgili bilgi alamaz iseniz lütfen bağlı bulunduğunuz ASKERLİK ŞUBELERİNE giderek gerekli sorgulamayı bizzat yapınız. TCİLESORGULAMA.COM

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu Kategorideki Diğer Konular - Askerlik

Kimdir Admin

" Tc İle " kelimesi ile sitesini açmış ve insanlara olabildiğince özgün ve resimli anlatarak konular sunan, doğru şekilde sorgulamaların nasıl yapılacağını anlatmayı sizlere ilke edinen. Çarpmada etkisiz, toplamada yutan eleman :)